işletmeniz internette var olsun !

Google Ads ile işinizi büyütün!

Google Arama ve Haritalar'da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün

Kullanıcılar sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında görünün Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir. İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Web sitenize ziyaretçi çekin

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

Telefonla daha fazla arama alın

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İşletmenize ziyaretleri arttırın!

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Doğru müşterileri bulmak için Google Partner ile çalışın

Akıllı ve kolay reklamlarımızla bütçenizi aşmadan daha alakalı müşterilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, işletmeniz için değerli olan daha fazla sonuç elde etmeniz için reklamlarınızı zamanla iyileştirmenize yardımcı olabiliriz.

Siz de Google'da Zirvede Yer Alın, Daha Çok Kazanın !

Maps Partner Türkiye

Müşteri Yorumlarımız

Harita kaydımızı sağlıklı bir şeklde yaparak, kayıt sonrası telefonlarımızın çalmasını sağlayan Maps Benim İşletmemekibine teşekkürler

Metin KİRAZLI

Daha önce kendimiz hatalı bir kayıt yapmış ve düzeltememiştik, kendileri bu sorunu kısa sürede çözerek rahatlamamızı sağladılar. Teşekkür ediyorum...

Göktuğ DERELİ

Müşteri temsilcisinin ilgili davranışı ile kendimizin çözememiş olduğu harita konusunda çözüme ulaştık ve büyük bir sorundan kurtulmuş olduk. Teşekkürler Maps Benim İşletmem!

Aysun KARACAN

Alsancak/İZMİR

info[at]mapsisletmem.com

Hafta İçi - 10:00 -17:00